E diel, 14 Korrik, 2024

Burri inskenon një urgjencë për t’i propozuar të dashurës, video bëhet hit

- Advertisement1-

Mike Matthews vendosi t’i propozojë të dashurës së tij Amy Marshall në një mënyrë të pazakontë pas më shumë se dy vitesh lidhje.


Ai u ndihmua nga zjarrfikësit e Nju Jorkut dhe një mike e tij që pretendonte të ishte një grua shtatzënë dhe ishte afër të lindte.

- Advertisement -

 

Amy është një infermiere që mendoi se do të ndihmonte në lindjen e një fëmije, por përfundimisht mori një unazë fejese.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...