E martë, 21 Maj, 2024

Burri bën not në liqe në temperaturë -20 gradë celsius, ha edhe akullin nga uji / VIDEO

- Advertisement1-

E gjithë bota e di që rusët janë të çmendur, por ky burrë është dëshmi e gjallë e kësaj.


Teksa ne kemi vështirësi të funksionojmë normal në temperatura -10 gradë celsius, ky burrë bën not në liqe në temperaturë -20 gradë celsius.

- Advertisement -

Ai madje edhe e ha akullin nga uji, dhe shijon një akullore vanilje në të njëjtën kohë.

Le të jemi të sinqertë, na shkoi mendja të gjithëve ta provojmë atë sandviçin me akull!

Sikur kjo të mos mjaftonte, ai edhe e rruan kokën në liqe. Ky po që është një bishë e vërtetë.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...