E enjte, 22 Shkurt, 2024

Breshka guximtare – shikoni si luani frikësohet prej saj

- Advertisement1-

Një video e publikuar ka marrë mijëra shikime, ku protagonistë janë një breshkë dhe një luan.


Në video breshka tregon guximin karshi luanit, të cilit i ofrohet tek goja, dhe luani më pas “frikësohet”.

- Advertisement -

Shikoni këtë video tejet interesante:

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...