E diel, 21 Prill, 2024

Bora Mziu, 1-vjeçarja sa bukur i bën ushtrimet me babain e saj / VIDEO

- Advertisement1-

Fëmijët janë engjujt tanë. Që në vegjëli ata tërheqin vëmendjen e të gjithëve me veprimet që bëjnë.


Bora Mziu, 1 vjeçarja nga Mitrovica vërtetë është një fëmijë tejet i bukur dhe që e vogël po aftësitë e saj.

- Advertisement -

Babai i saj, Xhemaili ka dërguar një video në Kids of Kosova ku shihet se si vogëlushja sa bukur bën ushtrimet.

Për më tepër shikoni videon:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...