E martë, 16 Prill, 2024

Blerta Tahiri, një Super Star // VIDEO

- Advertisement1-

Është 13-vjeçare dhe ka marrë vendin e parë në “Model Kids”. Synon të bëhet modele, por ka nisur të merret edhe me muzikë, ndërsa pëlqen edhe prezantimin.

Kjo është Blerta Tairi nga qyteti i Shkupit, e cila në një intervistë për “Kids of Kosova” (www.kidsofkosova.net) ka folur për karrierën e deritanishme dhe synimet për të ardhmen.

- Advertisement -

Dëgjoni më poshtë sa bukur këndon këngën “Super Star”:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...