E enjte, 20 Qershor, 2024

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

- Advertisement1-

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë vendit.

Ai vuan nga epilepsia dhe ka probleme me një damar të vogël të trurit.

- Advertisement -

Blerondi i ka pasur deri tani pesë operime, mirëpo ende ka nevojë për ndërhyrje.

Familja e Blerondit kërkojnë ndihmën tuaj, në lidhje me një ndërhyrje tjetër në Turqi.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...