E premte, 21 Qershor, 2024

Bieta dhe Kroi eksplorojnë Shqipërinë dhe na japin ide fantastike ku t’i kalojmë fundjavat

- Advertisement1-

Postimi i kryeministrit Rama për Labovën e Kryqit duket se ka pasur ndikim tek ata që e kanë parë.


Ai e promovoi ketë vend në rrjetet sociale, duke e cilësuar si parajsa në tokë. Menjëherë pas tij vipat kanë nisur të shkojnë për ta vizituar. Të parët ishin çifti i moderatorëve Bieta Sulo dhe Alban Dudushi.

- Advertisement -

Së bashku me familjen prej 4 anëtarësh ata këtë fundjavë shkuan në Labovë të Kryqit.

“Jete turisti” ne vendin tënd. Për te mos u humbur Libohova. Nga rrapi i shek. XVI, Monument Kulture, tek kalaja e sahati, ushqimi fantastik dhe natyra qe te fton ne shëtitje”, shkruan Bieta në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Gjirokastra të ofron pafund mundësi për të kaluar një fundjavë të bukur.

Nëse do të shkoni në jug nga Gjirokastra, ndaluni në qytet dhe shijoni darkat fantastike si askund tjetër.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...