E martë, 16 Prill, 2024

Biden tregohet romantik, presidenti amerikan i dhuron lule bashkëshortes

- Advertisement1-

Presidenti amerikan, Joe Biden i dhuron një lule Zonjës së Parë, Jill Biden teksa po ecnin për tek helikopteri “Marine One”.

Presidenti dhe Zonja e Parë u nisën për të udhëtuar drejt Atlantas, Georgia, në ditën e 100-të në detyrë, në Shtëpinë e Bardhë në Uashington.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...