E premte, 21 Qershor, 2024

“Bëmë baba të të ngjaj”, djali i Messit hapave të babit të tij – video po thyen rretin

- Advertisement1-

Shumë fëmijë nga prindërit e tyre, jo rrallë herë trashëgojnë edhe profesionin, pra pasi babai i tyre është mjek, këngëtar, zgjedhin edhe ata të ndjekin rrugën e njëjtë.


Edhe një nga djemtë e Lionel Messit është duke ndjekur rrugën që të bëhet futbollist, pse jo ndoshta një ditë dhe të jetë i suksesshëm si babai i tij, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Messi ka publikuar një video duke luajtur futboll me fëmijtë e tij, por njëri nga djemtë tërheq vëmendjen me talentin që ka.

Për më tepër shikoni videon:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...