E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Babai hero, shikoni si e shpëton vajzën nga lëndimi në plazh

- Advertisement1-

Instinkti prindëror.


Babai dhe vajza rrëshqitën në algat që mbuluan tokën dhe më pas babai kapi vajzën e tij me reagimin e tij të shpejtë përpara se ajo të arrinte të lëndohej.

- Advertisement -

Videoja mblodhi më shumë se një milion shikime dhe u postua nga kanali YouTube RM Videos.

Reflekset e shpejta dhe sakrifica e këtij babai provokuan reagime të shumta pozitive në internet.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...