E enjte, 22 Shkurt, 2024

Askush nuk është më e fortë se nëna: Shikoni si e mbron fëmijën e saj nga stuhia

- Advertisement1-

Askush nuk është më i fortë se një nënë duke mbrojtur fëmijën e saj.


Në video shihet nëna e cila me trupin e saj përpiqet të mbrojtur vajzën nga era e fortë.

- Advertisement -

 

Era e fortë mori gjithçka para, ndërsa nëna me vajzën ishin duke udhëtuar me motor në momentin kur janë rrëzuar përtokë.

Nëna u përpoq me gjithë forcën e saj ta mbronte vajzën dhe pësoi lëndime në krahë dhe fytyrë.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...