E enjte, 22 Shkurt, 2024

Angelina Jolie i lë të gjithë pa fjalë me pamjen e saj, së bashku me vajzën e madhe parakalon në tapetin e kuq

- Advertisement1-

Angelina Jolie dhe vajza Zahara Jolie-Pitt zbukuruan tapetin e kuq të ngjarjes Variety’s Power of Women mbrëmë dhe na shkrinë absolutisht zemrat.


Ne e dimë se Jolie është tepër e afërt me gjashtë fëmijët e saj, dhe kjo ishte e dukshme ndërsa ajo pozoi me 16-vjeçaren e saj pas mbërritjes. Të dyja Jolie dhe vajza e saj adoleshente ishin kujdesur tw kombinoheshin. Me Jolie të veshur me një fustan ngjyrë kafe, me mëngë të gjata, dhe vajza e saj me një palë pantallona të bardha, me këmbë të gjera, që përputheshin me pjesën e sipërme të trasha dhe rrip të madh.

- Advertisement -

Zahara dhe Jolie i mbështollën krahët me njëri -tjetrin dhe dukeshin aq afër sa kurrë. Gjatë viteve të fundit, Jolie është bërë më komode duke i sjellë fëmijët e saj në ngjarje të mëdha të industrisë dhe duke i inkurajuar ata me punën për të cilën është aq e apasionuar. Kohët e fundit, Zahara u shfaq në faqen e Jolie në Instagram , duke lexuar një nga librat e saj të preferuar verorë – Syri më i kaltër nga Toni Morrison.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...