E martë, 16 Prill, 2024

Anaid Miceli, 6-vjeçari nga fshati Porav i Pukës – sa bukur i bie tupanit dhe çiftelisë /VIDEO

- Advertisement1-

Është 6-vjeçarë dhe nga talenti që ka sigurt do të arrijë majat në artin shqiptar.

Është një muzikant i ‘lindur’ pasi përveç se këndon ai i bie shumë mirë edhe çiftelisë e tupanit, ndërsa di të vallëzojë. Fjala është për Anaid Miceli nga Poravi i Pukes.

- Advertisement -

Një video që e kanë dërguar prindërit e saj për “Kids of Kosova” mund të shikoni sa bukur i bie çiftelisë dhe tupanit.

Sigurisht këto talente që ka kur të rritet e bëjnë pashmangshëm një artist i suksesshme.

 

- Advertisement -

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...