E diel, 14 Prill, 2024

Anaid dhe Eneida Miceli nga Poravi i Pukes – sa bukur vallëzojnë vëlla e motër

- Advertisement1-

Këndojnë, kërcejnë, por mbi të gjitha të dy kanë talent edhe për t’i rënë mirë çiftelisë.


Fjala është për vëlla e motër, Eneida dhe Anaid Miceli nga Poravi i Pukes.

- Advertisement -

Në një video që e kanë dërguar prindërit e tyre për “Kids of Kosova” mund të shikoni sa bukur Eneida dhe Anaidi vallëzojnë.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...