E diel, 19 Maj, 2024

Ana feston 1-vjetorin e lindjes, Ermali emocionon publikisht: Të dua sa krejt botën

- Advertisement1-

Vajza e vogël e këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortes Arjana feston sot 1-vjetorin e lindjes.

Ermali ka vendosur ta urojë vogëlushen publikisht me një foto mjaft të ëmbël. “Urime 1-vjetorin sugarica e babit. Te dua sa krej boten”, shkruan Ermali krahas fotos ku duket se vogëlushja është rritur shumë.

- Advertisement -

Kujtojmë se Ermali dhe Arjana janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, dy vajzave dhe një djali.

Ata kanë shprehur dëshirën për të patur të tjerë fëmijë sepse duan një familje të madhe.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...