E enjte, 22 Shkurt, 2024

Amla Muçaj, 5-vjeçarja nga Tropoja një këngëtare dhe valltare e jashtëzakonshme

- Advertisement1-

Është vetëm 5-vjeçare, por qysh tani ka marrë vëmendjen e publikut shqiptar.


Quhet Amla Muçaj dhe vjen nga Tropoja. Ka talentë të jashtëzakonshëm në vallëzim si dhe në këndim.

- Advertisement -

Me këngën e parë të realizuar me titull “Amla Tropojania” ka bërë për vete gjithë moshatarët e saj, por jo vetëm.

Dëgjojeni sa bukur këndon AMLA:

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Kurtit i shkojnë për vizitë disa nxënës: I lumtur që po ju shërbej si kryeministër

Mëngjesin e sotëm, mysafirë në Zyrën e Kryeministrit patën rastin të jenë një grup...

UP kremton Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës Amtare

Universiteti i Prishtinës ka kremtuar Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës Amtare, duke theksuar rëndësinë dhe...

Jasharaj: Kam frikë se mund të fillojë një grevë e heshtur tek mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit dhe Shkencës, Rrahman Jasharaj, ka thënë se...

Shënohet 57 – vjetori i themelimit të Gjimnazit “Hamëz Jashari” në Skënderaj

Me një program të pasur kulturo-artistik, të organizuar nga nxënësit dhe mësimdhënësit e Gjimnazit...