E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Amar Dobreva nga Mitrovica fiton dy çmimet e para në një festival në Beograd

- Advertisement1-

Amar Dorbreva, këngëtar për fëmijë vazhdon të korr suksese edhe jashtë vendit.


Ai së fundmi ka “tronditur” Beogradin, ku ka përfaqësuar në mënyrën më të mirë të mundshme edhe Kosovën, pasi ka fituar dy çmime.

- Advertisement -

Amari ka fituar dy çmimet e para në një festival Internacional që është mbajtur në Beograd dhe është i vetmi shqiptar që ka mbërri të kualifikohet në finale dhe i ka marrë dy vendet e para.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...