E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Amar Dobreva, 1 vit plot suksese – tregon çmimet që i fitoi / VIDEO

- Advertisement1-

Amar Dobreva padyshim se është ndër këngëtarët për fëmijë më të suksesshëm.

2020-ta ka qenë një vit plot suksese për Amarin, pasi ka fituar dhjetëra çmime në festivale të ndryshme që janë mbajtur jo vetëm në Kosovë, por edhe jashtë.

- Advertisement -

Amari në një video për Kids of Kosova ka treguar të gjitha çmimet që ka fituar gjatë këtij viti, kurse premton shumë projekte në vitin 2021.

Shikone videon:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...