E premte, 19 Prill, 2024

Aktorja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

- Advertisement1-

Aktorja e njohur shqiptare, Edona Reshitaj ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Megjithëse e ka mbajtur të fshehtë lajmin e shtatzënisë, ka qenë bashkëshorti i saj Besarti ai që e ka dhënë këtë njoftim të bukur në rrjete sociale.

- Advertisement -

Ai ka treguar se partnerja e tij ka sjellë në jetë një vajzë, madje ka zbuluar edhe emrin e të voglës.

Çifti e ka pagëzuar të bijën me emrin Hana, ashtu siç djali i tyre i madh e thërriste të motrën që në bark.

“Per Festat e Fundvitit, Dukës i erdhi dhurate e motra, te cilen e therriste Hanë, sa ishte ende n’barkun e nanës. E vogla Hanë, mua dhe Edonen na beri prinder per here te dyte, me 22.12.2020
?❤️?”- ka shkruar partneri i aktores.Ai ka treguar se partnerja e tij ka sjellë në jetë një vajzë, madje ka zbuluar edhe emrin e të voglës.

- Advertisement -

Çifti e ka pagëzuar të bijën me emrin Hana, ashtu siç djali i tyre i madh e thërriste të motrën që në bark.

“Per Festat e Fundvitit, Dukës i erdhi dhurate e motra, te cilen e therriste Hanë, sa ishte ende n’barkun e nanës. E vogla Hanë, mua dhe Edonen na beri prinder per here te dyte, me 22.12.2020
?❤️?”- ka shkruar partneri i aktores.

Edhe më herët, ishte Besarti ai që zbuloi lajmin e pritjes së ëmbël të Edonës, pavarësisht se ajo kishte vendosur ta mbante të fshehtë.

- Advertisement -

Ai publikoi në rrjete sociale një foto të barkut të rrumbullakosur të bashkëshortes, duke zbuluar i gëzuar se tashmë do të bëheshin katër.

Ai dhe i biri kishin vendosur duart mbi barkun e Edonës, duke përkëdhelur foshnjën që do të vnte në jetë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...