E martë, 16 Prill, 2024

Aktorja e famshme e “Harry Potter” bëhet nënë për herë të tretë

- Advertisement1-

Ylli i “Harry Poter”, Jessie Cave dhe partneri i saj Alfie Brown janë bërë prindër për herë të tretë.

Aktorja e cila vodhi zemrat e publikut me rolin e saj si “Lavender Brown”, e ka ndarë vetë këtë lajm të bukur në Instagram.

- Advertisement -

Cave tregoi se bebushin e kanë quajtur Abraham ‘Bam’ Benjamin

“Kjo ka qenë një përvojë shumë ndryshe nga dy lindjet e mia të para, shumë më tmerruese dhe jashtë kontrollit”- është shprehur aktorja e cila ka kaluar një lindje të vështirë.

- Advertisement -

Cave dhe Alfie ndërkohë janë prindër edhe të dy fëmijëve, Donnie dhe Margot.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...