E mërkurë, 22 Maj, 2024

Aksa Ademi – balerina 5 vjeçare në “Prishtina Fashion Night” / VIDEO

- Advertisement1-

Edhe këtë vit është mbajtur “Prishtina Fashion Night”, ku janë prezantuar edhe balerinët e vegjël.


Një prej tyre që ka ndjekur me sukses kursin dhe është prezantuar është edhe Aksa Ademi, balerina 5-vjeçare.

- Advertisement -

Prindërit e saj kanë dërguar një video në Kids of Kosova ku mund ta ndiqeni më poshtë:

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...