E enjte, 22 Shkurt, 2024

Adriana Matoshi vjen me kërkesa të çuditshme për Zotin

- Advertisement1-

Adriana Matoshi ka publikuar Instastory ku duket kaq joshëse.


Aktorja e njohur, Adriana Matoshi pëlqehet mjaft shumë nga populli shqiptar.

- Advertisement -

Deputetja e njohur është mjaft aktive në rrjete sociale ku qëndron në kontakt të vazhdueshëm me ndjekësit e saj. Ditën e djeshme ajo bëri paraqitjen e radhës në rrjetet sociale ku duket kaq bukur.

Adriana jo rrallë herë luan me filtera të ndryshëm të Instagramit ndërsa ky i fundit duket se i ka bërë përshtypje të madhe pasi ajo iu lut Zotit që njerëzit ta shikojnë atë me sy të filterit.

- Advertisement -

“O Zot boni syte e njerzve me kete filter kur me kqyrin mu! Amin”, shkroi deputetja e njohur kosovare në mbishkrimin e Instastoryt.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...