E diel, 14 Prill, 2024

Adelina Ismajli me veshje tradicionale të Medvegjës

- Advertisement1-

Këngëtarja Adelina Ismaili, njihet për bukurinë e saj dhe talentin.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto me veshje tradicionale të Medvegjës, ndërsa ka thënë se çdo herë do t’i mbështetë shqiptarët atje, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

“Une gjithmone e kam dashte at vend, ata njerez qe i kan lane mas dore, ate toke qe e kan fal. Mvjen keq qe askush nga estrada nuk merr iniciative per ndonje koncert humanitar per ata njerez e ate vend te harruar.
Une do ta perkrahi me gjithqka qe mundem Medvegjen sa te jem gjalle”, ka shkaruar Adelina. (Kids of Kosova).

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...