E hënë, 26 Shkurt, 2024

Adaptimi i fëmijëve në çerdhe – flet psikologia Ariana Isufi

- Advertisement1-

Këtë javë për Kids of Kosova, psikologia Ariana Isufi flet për temën: Adaptimi i fëmijëve në kopshte.


Psikologia Isufi përmes videos më poshtë tregon se si adaptohen fëmijët në çerdhe…

- Advertisement -

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nga Malvina Lamçe Rista: Shkëputur nga ditari i një ish-nxënëseje dikur…Sot mësuese

Dita kur mësuesja jote të kish' folur, ngritur zërin, apo kritikuar, ishte dita më...

Rrahman Jashari: Ka rënë interesimi për profesionin e mësimdhënësit, edhe ata që janë duke punuar do të largohen

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, Rrahman Jashari, thotë se...

Orët mësimore në shkollat e Kosovës nuk inspektohen asnjëherë

Mungesa e inspektorëve arsimor dhe inspektimi në orët e mësimit po vazhdon të jetë...

Nxënësit e shkollës “Anton Zako-Çajupi” në Mitrovicë vizitojnë kompaninë LIRI në Prizren – shikojnë nga afër procesin e prodhimit

Nxënësit e shkollës fillore "Anton Zako-Çajupi" në Mitrovicë kanë vizituar kompaninë LIRI në Prizren...