E shtunë, 24 Shkurt, 2024

A është kjo shpikja e së ardhmes: Një shpikje e pabesueshme nga një njeri i thjeshtë

- Advertisement1-

Një video që pushtoi internetin u shfaq në rrjetet sociale.


Një person ka magjepsur të gjithë me “shpikjen” e tij, duke paralajmëruar se e ardhmja është më afër nesh sesa mendojmë!

- Advertisement -

Videoja që e bëri publikun të qeshë tregon se një burrë po ecën lirshëm në një skuter, si në një shirit lëvizës.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...