E mërkurë, 22 Maj, 2024

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

- Advertisement1-

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P. dhe për trajtimin e kësaj sëmundje duhet të qendrojë 7 ditë në spital.

Kosto për shërimin e Erionit kushton 32.000 Euro. Familja kërkon ndihmën e çdo personi!

- Advertisement -

Një mërgimtar ofroi 5 mijë euro për trajtimin e Erionit, por kërkon nga qytetarët që dhe ata ta bëjnë të njëjtën gjë.

Të dhënat ku mundë të ndihmoni: Transferët përmes Paypal: [email protected]

Numri: + 383 43 897 917

- Advertisement -

Faleminderit për ndihmen tuaj!

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...