E enjte, 22 Shkurt, 2024

9-vjeçari gati vdiq pasi përbiu një magnet duke bërë video për TikTok

- Advertisement1-

Një djalë nëntë vjeçar pothuajse vdiq pasi gëlltiti magnet të vegjël si pjesë e një sfide të TikTok.


Jack McGeoch u dërgua në spital pasi pati dhimbje të forta dhe të vjella të martën e kaluar.

- Advertisement -

Nëna e tij, Carolan zbuloi se pas një skanimi doli se diçka kishte bllokuar zorrët e tij, derisa më vonë Jack pranoi se kishte gëlltitur magnetët.

Babai i tij tha se djali i tij mund të vdiste për shkak të ndikimit shkatërrues të magneteve që ngjiteshin nëpër murin e zorrëve.

Pas ditë pas operacionet, Jack ende nuk e ka marrë veten, dhe nuk mund të ecë lirshëm.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...