E martë, 21 Maj, 2024

9 muaj pa i takuar, gjyshërit përqafojnë nipërit falë këtij kostumi

- Advertisement1-

Përqafimi me nipërit pas 9 muajsh distancë nga Covid-i ishte dhurata më e bukur për çiftin e të moshuarve Barbara dhe Clive Walshaw.

Ata i kanë konsideruar si 6 minutat më të mirë të 2020-ës ato të këtij takimi.

- Advertisement -

Të veshur si dy arinj polarë, me kostumet e bardhë, gjyshi dhe gjyshja u çmallën. Dhe e gjitha u organizua Ditën e Krishtlindjes, në Bramley në Angli.

Gjyshja e fëmijëve, Barbara thotë se ishte ideja e saj, ngaqë gjithmonë i kalojnë bashkë Krishtlindjet dhe se është ideja më e mirë që ka pasur ndonjëherë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...