E enjte, 22 Shkurt, 2024

81-vjeçarja bëhet hit në rrjetet sociale: Shikoni çfarë ushtrime kryen

- Advertisement1-

Erika Rischko nga Gjermania u bë hit në rrjetet sociale, pasi ajo kryen ushtrime të ndryshme dhe komunikon me fansat në moshën 81 vjeç.

Sipas mediave të huaja, që nga publikimi i saj i parë në TikTok në prill të vitit 2020, ajo ka fituar mbi 117,000 ndjekës dhe ka mbledhur mbi 2.2 milionë pëlqime.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...