E martë, 21 Maj, 2024

“8 vjeç na ushqente mami”, kurse vajza e Beyonce-s nominohet për Grammy

- Advertisement1-

Vajza e Beyonce-s, Blue Ivy ështëvetëm 8 vjeç, por që tani ka arritur të nominohet për çmimet Grammy. Emri i Blue Ivy-t i është shtuar listës së nominimeve për videon “Brown Skin Girl”.

Një burim tha për “People” se vogëlushes i pëlqen të këndojë, të kërcejë dhe të performojë ashtu si e ëma, prandaj mesa duket ky është vetëm fillimi për Blue Ivy-n.

- Advertisement -

Ndërkohë Beyonce në një intervistë për “Vogue”, tregoi se ka një marrëdhënie shumë të veçantë me vajzën kur vjen puna tek festimi i arritjeve të saj.

“Kur i them që jam krenare për të, ajo më thotë që është krenare për mua dhe që po bëj një punë të mirë. Është kaq e ëmbël. Ma shkrin zemrën. Mendoj që mënyra më e mirë për të mësuar fëmijët është të jesh ti shembulli”-tha Beyonce.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...