E martë, 23 Korrik, 2024

7-vjeçari i cili bën 250 zhonglime me top

- Advertisement1-

Përderisa disa fëmijë të moshës 7-vjeçare mund ta kenë të vështirë të numërojnë deri në numrin 200, kjo nuk vlen për Erdi Bllaca nga fshati Breznicë i komunës së Vushtrrisë.


Madje, jo vetëm që numëron, por ai arrin të bëj 250 zhonglime me top.

- Advertisement -

Erdi shikon shumë ndeshje futbolli.

E kur bëhet fjalë për lojtarin e tij të preferuar, ai tregon për të dhe e përshkruan me shumë dashuri.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...