E martë, 21 Maj, 2024

7 veshje praktike për stilin vjeshtor

- Advertisement1-

Në vend të blerjes standarde të pjesëve të rëndësishme të rrobave të sezonit, me vendosmëri dhe me guxim kombinoni ato të cilat tashmë i keni në gardërobën tuaj

Këtë vjeshtë do të mund të kombinoni xhaketë plishi bashkë me këpucët me plish apo mbase çizme gjysmë të gjata nga lëkura e kthyer mbrapsht po ashtu bashkë me çantë të tillë.

- Advertisement -

Dhe e gjithë kjo në ngjyrë të kaltër të errët apo për ato më të guximshmet në ngjyrë të gjelbër smeraldi, me tonet që kanë dominuar këtë sezon.

Ne po ju paraqesim shtatë propozime efektive, ju inspirohuni! -transmeton Telegrafi.

1

- Advertisement -

1. Theksoni modelin duke e lidhur xhemperin me rrip

2

2. Shamia nën jakë të fanellës me fyt

- Advertisement -

3

3. Pantallonat nga nyelli i këmbës me çizme gjysmë të gjata

4

4. Palltoja në kombinim me fanellën me fyt dhe me xhaketën

5

5. Xhinset e shqyera dhe çorapet në ngjyrë të zjarrta

6

6. Kontrast interesant i këmishës së gjatë, xhaketës së shkurtër dhe shamisë me nuanca të ngjashme

7

7. Palltoja mbi xhaketë

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...