E diel, 14 Korrik, 2024

5 vjeçari nga Malisheva ia thotë muzikës patriotike

- Advertisement1-

Vogëlushi nga Malisheva, Adoin Gashi ka shprehur talentin e tij me muzik folklorike.

Në një video, të dërguar për Kids of Kosova, 5 vjeçari shihet duke kënduar këngë patriotike.

- Advertisement -

Video është realizuar në njërën prej odave të fshatit Balincë.

Më poshtë, pamjet:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...