E martë, 16 Prill, 2024

4-vjetori i lindjes së London erdhi me një festë të bukur në shtëpi!

- Advertisement1-

Sot, vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, London, mbush plot 4 vite nga ardhja në jetë.

Këtë vit, ditëlindja e tij nuk do të festohet aspak në mënyrë të zakontë si çdo vit tjetër, për shkak të pandemisë Covid-19.

- Advertisement -

Vetë Sara u shpreh vullnetare gjatë ditës së djeshme që me rastin e ditëlindjes së London, të ndihmonte këtë fundvit familje të cilat kanë nevojë, të paktën për dhurata për të vegjëlit e tyre.

Ajo ka ftuar ndjekësit e saj ta kontaktojnë në Instagram mbi personat që mund të njohin të cilët kanë nevojë për një dorë këtë vit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

- Advertisement -

Sot, familja e tyre e bukur ka përgatitur një festë të vogël me rastin e ditëlindjes së London, ndërsa trashëgimtarja e “Top Channel” na ka treguar pak nga atmosfera në shtëpi.

Torta e ditëlindjes është gati dhe sigurisht është bërë sipas preferencave të London.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...