E mërkurë, 22 Maj, 2024

4 vjeçari ia harxhon 2600 dollarë nënës së tij, a mund ta paramendoni çfarë ka porositur me gjithë ato para?

- Advertisement1-

Një fëmijë 4-vjeçar zbrazi llogarinë bankare të nënës së tij, pasi gabimisht porositi 918 lëpirëse që kushtonin mbi 2600 dollarë.


Ishte vetë nëna e të voglit, Jennifer Bryant, e cila tregoi ngjarjen në Instagram, duke theksuar se as nuk mund ta kthejë porosinë, pasi Amazon ndjek politikën “malli që blihet, nuk kthehet”.

- Advertisement -

Duke qenë se gruaja amerikane ka edhe dy fëmijë të tjerë dhe nuk mund ta përballojë një shpenzim të tillë, të afërm dhe miq vendosën ta ndihmonin, duke grumbulluar më shumë se 20 000 dollarë.

Në fund të fundit, blerja e gabuar e fëmijës nuk doli edhe aq keq…

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...