E diel, 14 Prill, 2024

28 vjeçarja që po habit të gjithë: Shikoni si me këmbë mbush filxhanin me çaj

- Advertisement1-

Stefanie Millinger nga Austria u bë hit në mediat sociale. Instagrami i saj është plot me foto dhe video që tregojnë se sa fleksibël është ajo.

Por një video ku 28-vjeçarja austriake e përdredh trupin e saj në mënyra të paimagjinueshme, dhe e shërben veten me çaj po habit të gjithë.

- Advertisement -

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...