E hënë, 22 Korrik, 2024

28 Nëntori me Ejza Hoxha në Kids of Kosova – prezantim dhe poezi / VIDEO

- Advertisement1-

Sot të gjithë shqiptarët festojnë Ditën e Flamurit, 28 Nëntorin.

Media Online “Kids of Kosova” (www.kidsofkosova.net) në këtë ditë të rëndësishme fillon me emisioin “Shqip Art”, me prezantuesen nga Shqipëria, Ejza Hoxha.

- Advertisement -

Ejza sot do të bëjë një prezantim dhe do të recitojë disa poezi, kurse nga java e ardhshme, çdo të shtunë nga ora 20:00 do të jetë me emisionin e saj “Shqip Art” në “Kids of Kosova”.

Emisionet e Ejzas do t’i ndiqni në faqen e Kids of Kosova në Facebook dhe së shpejti mund t’i shikoni edhe në kompaninë “Gjirafa.com” në kanalin e Kids of Kosva në këtë platformë online.

Ejza do të ketë shumë të ftuar, që nga fëmijët, aktorë, këngëtarë e shkrimtarë, por jo vetëm.

Kurse sot për nder të 28 Nëntorit – Ditës së Flamurit mund të ndiqni më poshtë katër video të realizuara nga Ejza Hoxha:

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...