E diel, 14 Korrik, 2024

25-vjeçari përfshihet nga orteku i borës, incizon gjithçka dhe mbijeton / VIDEO

- Advertisement1-

Një i ri që sapo ishte bërë gati për “snowboard”, e pa veten të përfshirë nga orteku, në Kolorado.


Maurice Kervin fatmirësisht mbijetoi dhe regjistroi të gjithë incidentin që desh i mori jetën.

- Advertisement -

“Ishte shumë i madh dhe jam mirënjohës për faktin që sot jam ende gjallë.

Mund të isha varrosur aty ose të merrja plagë të rënda. Ishte një ortek i madh dhe intensiv”, tha 25-vjeçari.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...