E hënë, 26 Shkurt, 2024

2-vjeçari nga Mitrovica, ka nevojë për ndihmë

- Advertisement1-

Të gjithë e njohin Zekin në Mitrovicë, djaloshi me disa aftësi të kufizuara por shumë punëtor, ka nevojë për ndihmën tonë.


Biri i tij, Aliu, është i shtruar në një spital të Turqisë dhe po lëngon mes jetës dhe vdekjes.

- Advertisement -

Familja ka kërkuar ndihmë në vlerë të 25.000 eurove, të nevojshme për shërimin e vogëlueshit.

Postimi i plotë:

Lutje urgjente për ndihmë

- Advertisement -

Ali (Zejnullah) Kamberi nga Ferizaj ka nevojë për ndihmën tonë. Atij i duhen 25 mijë euro për operim për herën e dytë dhe është shtruar në spital në Turki. Ai vuan nga tumori në kokë.

Aliu ❤️ vogël i ka vetëm 2 vjeç, Zoti e sprovoi me këtë sëmundje, të dy prindërit i ka me nevoja të veçanta e të papunë.

Zot shëroje Aliun dhe të gjithë të sëmurët tanë?

- Advertisement -

Ne do të mundohemi që shumë shpejt ta arrijmë këtë shumë, Zoti na ndihmoftë!

Logaria bankare në emër të babait të Aliut, Zejnullah Kamberi: NLB Bank: XK05 1707003411753075

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...