E premte, 19 Prill, 2024

15 vjeçari nga Prishtina VlKTIMË e bullizmit në shkollë, grushtohet e shkelmohet nga disa nxënës

- Advertisement1-

Rastet e rrahjes në shkolla vazhdojnë të jenë prezante.


Së fundmi është publikuar një video nga deputeti i AAK-së, Bekë Berisha i cili tregon bullizimin dhe rrah.jen sistematike që po i ushtrohet një 15 vjeçari në shkollën “Dardania” nga grupe të organizuara.

- Advertisement -

Pamjet janë të rënda, andaj kujdes.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Mërgimtari nga Zvicra i dhuron bankat për tre klasa të shkollës “Abdyl Frashëri” në Bogovinë

Mërgimtari nga Zvicra, Ylber Jakupi,i ka dhuruar bankat për tre klasa të shkollës "Abdyl...

Hapat që duhet të ndiqni për të zgjedhur shkollën e duhur për fëmijët tuaj

Nëse jeni në kërkim të një shkolle të re për fëmijën tuaj, është thelbësore...

Eda Karaqa, nxënësja e Probit Acdemy e para në Kosovë në garat kombëtare në Scratch

"Probiti ka qenë një ndihmë shumë e madhe për mua, pasi më ka udhëzuar...

Në shkollën “Naim Frashëri” në Vushtrri mbahet “Garë diturie” me nxënësit e klasave I deri IV, në katër fusha

Shkolla "Naim Frashëri" në Vushtrri ka njoftuar se është mbajtur "Garë diturie" me nxënësit...