E hënë, 22 Korrik, 2024

12-vjeçarja lë gojëhapur moderatorët me zërin e saj / VIDEO

- Advertisement1-

Është vetëm 12 vjeçe, por ka një zë shumë të vjetër, si në potencë ashtu edhe në stil.


Po flasim për Ana Barakun, vajzën që mahniti me performancën e saj në “Ditë e re” në RTV Ora.

- Advertisement -

E apasionuar pas muzikës Blues dhe Jazz dhe me një forcë alla Aleksandër Gjoka, 12-vjeçarja la gojëhapur dy moderatorët e emisionit, Arjola Shehu dhe Arjon Muço.

Ndërsa pasi të shihni performancën e saj shumë prej jush do të pyesë: a është vërtetë zëri i saj?!…

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...