E diel, 14 Korrik, 2024

11 fëmijë në moshën 23 vjeçare; Historia e Christinës, mamit më të re dhe të dashur

- Advertisement1-

Imagjinoni jo një por njëmbëdhjetë foshnje që kërkojnë vëmendjen tuaj në të njëjtën kohë.


Kjo është jeta e Christina Ozturk, një grua 23-vjeçare dhe ajo nuk mund të ishte më e lumtur se kaq. Në fakt, ajo është aq e dashuruar me fëmijët, sa po planifikon të ketë një familje edhe më të madhe.

- Advertisement -

Kur Christina ishte 17 vjeç, ajo lindi fëmijën e saj të parë, Victoria. Ajo ishte një nënë e vetme, por jeta e saj ndryshoi kur ajo u takua me burrin që ka edhe sot. Sipas saj, ai u dashurua me të në shikim të parë dhe i kërkoi të martoheshin dhe të kishin shumë fëmijë.

Shumica e fëmijëve të Christinës kanë lindur në të njëjtën kohë dhe janë në të njëjtën moshë! Meqenëse është e pamundur, të kesh kaq shumë fëmijë në të njëjtën kohë, ajo dhe burri i saj u kërkuan një nënë tjetër për të ndërtuar shpejt një familje të madhe. Edhe pse nuk i lindi të gjithë, ajo është përsëri mamaja e tyre biologjike. Çifti dëshiron të ketë edhe dhjetëra fëmijë të tjerë, por ata ende nuk kanë planifikuar një numër të saktë.

Partneri i saj milioner, 56 vjeçar, është një super baba i cili sigurohet që nevojat e të gjithëve të plotësohen në familje. Për të ndihmuar Christina të kujdeset për fëmijët në mënyrën më të mirë, ata kanë dado dhe disa ndihmëse.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...