E enjte, 22 Shkurt, 2024

11 emrat për fëmijë më popullor në Amerikë

- Advertisement1-

Kur t’i hidhni një vështrim të dhënave të fundit , do të gjeni disa tendenca të papritura.


Të dhënat nga Administrata e Sigurimeve Shoqërore në Amerika ka zbuluar disa tendenca të papritura.

- Advertisement -

Kjo Administrata tregon listën me emrat më të njohur të foshnjave në SHBA çdo vit, dhjetë të parët zakonisht nuk janë shumë tronditës. Në fund të fundit, Liam, Noah, Emma dhe Olivia kanë kryesuar vazhdimisht listat për vite me radhë.

Por kur t’i hidhni një vështrim të dhënave të fundit , do të gjeni disa tendenca të papritura.

Ezekiel

- Advertisement -

Nova

Denise

Legend

- Advertisement -

Paisley

Marissa

Kinsley

Serenity

Dior

Axel

Toby

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...