E diel, 21 Prill, 2024

10 ide për kombinimin e veshjeve në stinën e vjeshtës

- Advertisement1-

Mund të jetë shumë e lehtë kur temperaturat bien të mbështeteni në të njëjtat veshje që keni veshur vitet e fundit, rrobat e thurura gri dhe të zeza dhe të njëjtat çizme të zeza të gjata deri në kyçin e këmbës.

Ndërsa nuk mund të mposhtni veshjet klasike, ka disa kombinime të reja dimërore, praktike por akoma interesante që do të jeni në gjendje t’i vishni në përsëritje deri në pranverë.

- Advertisement -

Shumë prej këtyre artikujve i zotëroni tashmë, të tilla si xhaketat klasike, por ju mund ta bëni veshjet tuaja të dimrit më trendi me çizme krem, pallto pelushi dhe pantallona lëkure.

Vetëm për shkak se duhet të bëni zgjedhje të arsyeshme nuk do të thotë që ju duhet të kaloni gjashtë muajt e ardhshëm në veshje të mërzitshme dhe jo aventureske.

Më poshtë gjeni dhjetë ide fantastike kombinimesh:

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...