E mërkurë, 24 Korrik, 2024

1-vjeçari në “luftë” me gjumin, por mishin e pulës nuk e heq nga dora

- Advertisement1-

Një vogëlush po bën xhiron e rrjeteve sociale teksa lufton mes gjumit dhe dëshirës për të mbaruar një cope mishi që mban në duar.


Elise Gibson, 24 vjeçe nga Wigan në Angli, nëna e vogëlushit, po i jepte mish pule të skuqur Chicken McNuggets djalit të saj, ndërsa e kishte ulur para telvizorit.

- Advertisement -

Por kur pa se i biri po hapte dhe mbyllte sytë teksa ushqehej vendosi ta filmonte me celularin e saj.

Kaq mjaftoi që videoja të bëjë xhiron në rrjet:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...